Arte Otomasyon Mobil

ARTE OTOMASYON MOBİL, Arte Bilgi Teknolojileri LTD. Şti'ne ait intranet ve internet ortamında çalışabilen mobil otomasyon ürünüdür.

ARTE OTOMASYON MOBİL, firmanızın üretim süreci, satış raporlama, arıza takibi vb. birçok konuda tüm akıllı telefonlarda ve tabletlerde interaktif bir katalog şeklinde sergileyebilmenizi sağlar.

 

             iOS                WİNDOWS PHONE         ANDROİD

                                 

ARTE OTOMASYON MOBİL, altyapısı web teknolojilerle hazırlanmış ve bu sayede her platform üzerinde çalışabilecek farklı cihazlara uyum sağlayabilen, cihazların kapasitelerine göre farklı taleplere cevap verebilen hızlı bir şekilde müsterilerine mobil platformda da erişmek isteyen firmalar için hazırlanmıştır.


ARTE OTOMASYON MOBİL, firmaların taleblerine göre kurumsal temalar kullanarak yayınlanabilir. Bu özellikle şirketinizin renkleri, logosu gibi tüm kurumsal kimliğini yansıtan bir mobil platformuna sahip olmanız demektir.


 


ARTE OTOMASYON MOBİİL ile üretim hattınızda oluşabilecek arızaları an ve an görüntüleyebilir, sahadaki personele gerekli arıza bildirimlerini yapabilir, arıza giderilene kadar süreci takip edebilir ve arızayı sisteme kaydedebilirsiniz.

Bakım sürecini de aynı arıza sürecinde olduğu gibi bakım sürecinin aşamalarını takip edebilir, bunun yanı sıra haftalık aylık yıllık bakımları kaydedebilirsiniz.