Mobil Uygulama Geliştirme

mobil uygulama geliştirme 1

mobil uygulama geliştirme 2

mobil uygulama geliştirme 3

mobil uygulama geliştirme 4

 

Arte Mobil olarak iPhone iPad, Android, WindowsPhone uygulamalarının fikirden yayınlanmasına kadar olan sürecin tamamında aktif olarak hizmet veriyoruz. Dilerseniz bu hizmetlerin sadece ihtiyacınz kadarından da faydalanabilirsiniz.

Fikir
Herşey bir fikir ile başlar. Uygulama fikirlerinizi dinlemeye her zaman hazırız. İster küçük, ister büyük olsun, dilerseniz kendi yorumlarımızı da katarak beraber uygulamayı kağıt üzerinde olgunlaştırmaya başlarız. Daha önce geliştirdiğimiz sayısız iOS ve Android veya WindowsPhone uygulamalarından edindiğimiz tecrübe burada hata yapma riskinizi azaltır.

Storyboard / Tasarım
Uygulamanın doğru bir arayüze ve tasarıma sahip olması çok önemlidir. Doğru ilerleyen bir süreçte, hazırlanan storyboard ve tasarım kullanıcıların kolaylıkla uygulamayı beğenmelerini ve rahat kullanmalarını sağlar. Uygulamayı benzerlerinden ayırt edecek olan en önemli kısım budur.

Proje Yönetimi
iPhone ve iPad uygulama geliştirme konusunda deneyimli proje yöneticilerimiz, projelerin her birini ayrı ayrı ele alıp, doğru ekip ile ve iletişim ile sorunsuz ilerlemelerini sağlar. Her bir proje, özel bir proje yöneticisine atanır ve mobil uygulama geliştirme süreci boyunca bu kişi sizin tek kontak kuracağınız kişi olur.

Yazılım / Test
Sunduğumuz en önemli servislerden biri de yazılımdır. Uygulamanın içeriğine ve özelliklerine göre Apple yazılımları konusunda uzman yazılım mühendislerimizden bir veya birkaçı projeyi geliştirir ve uygulama Apple AppStore üzerinde hayata geçene kadar üzerinde çalışır.

Yayınlama / Pazarlama Danışmanlığı
Uygulamanın son hali Arte kalitesine ulaştığı zaman, Apple AppStore başvurularını yaparız. Daha sonra uygulamanın bilinirliğini arttırmak ve daha çok kişi tarafından kullanılmasını sağlama için gereken pazarlama desteğini veririz.

iPhone ve iPad ve android uygulamaları konusunda komple çözümler sunuyoruz. Uygulamaların özelliklerinin belirlenmesinden tasarımına, storyboard çalışmasından yazılımına, bir uygulamayı hayata geçirmek için gereken tüm çalışmayı beraber yapabiliriz.

Arte markası ile hayata geçirdiğimiz birçok iPhone uygulaması Türkiye AppStore listelerinde uzun süreler, en çok indirilen uygulamalar listelerinde birinci kaldılar. Bu uygulamalar sayesinde iPhone platformunda nelerin başarılı olduğunu ve nelerin olmadığını çok iyi biliyoruz.

Arte olarak geliştirdiğimiz uygulamalar yüzbinlerce kişi tarafından indrildi ve kullanılıyor. Kullanıcılarımızdan aldığımız geri dönüşler ve yorumlar bizi sürekli daha iyisini yapmak için motive ediyor.

Tecrübelerimizden ve servislerimizden faydalanmak için bize hemen ulaşabilirsiniz.