Mobil iş zekası

arte iş zekası

ARTEMOB, Arte Bilgi Teknolojileri LTD. Şti'ne ait mobil iş zekası ürünü %100 Türk mühendislerin çalışması ile üretilmiştir.

ARTEMOB Analitik, anlık operasyon verilerinin Microsoft, IBM, SAP, Oracle, OLAP Küpleri ve Excel gibi farklı iş zekası platformlarından alınarak, iPhone, iPad, Android ve WindowsPhone üzerinde üstün görsel sunum yetenekleri ile analiz edilmesini sağlar. Tüm bu sistemler ile sağlanabilen entegrasyonlar sayesinde, gelişmiş güvenlik altyapısı kullanılarak yine bu mobil ve tabletler üzerinde hem çevrimiçi hem de çevrimdışı analizler yapabileceğiniz mobil raporlama platformu oluşturur. ARTEMOB Türkiye pazarında ve tüm dünyada hızla büyümektedir.

 

SONSUZ ZEKA

ARTEMOB, şirket yöneticilerini,satış ekiplerini ve şirket içindeki tüm karar mekanizmalarını akıllı telefon örnegin iPhone, WindowsPhone ve tabletler örneğin, iPad Android Tablet üzerinden anlık veriler ile buluşturur. ARTEMOB mobil uygulamalar bazında lider ve dünyada son kullanıcı uyumluluğu olarak LİDER konumda bulunmaktadır.

ARTEMOB raporları kurumsal temalar kullanarak yayınlanabilir. Bu özellikle şirketinizin renkleri, logosu gibi tüm kurumsal kimliğini yansıtan bir mobil raporlama platformuna sahip olmanız demektir.

arte iş zekası2

arte iş zekası

KURUMSAL ENTEGRASYON

 

ARTEMOB şirketlerde yer alan CRM çözümleri,OLAP küpleri ve excel dosyaları gibi kullanılan tüm iş uygulamaları için tamamlayıcı raporlama çözümü sunarken bu entegrasyonlar ile ekstra BT maliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır. Ürün ve platform bağımsız olarak çalışan ARTEMOB son kullanıcılar için farklı kurumsal bilgilere tek bir yerden ulaşılabilecekleri bir mobil ortam sunmaktadır. Diğer ürünler ile kıyaslandığında var olan raporların ve verilerin çok kısa geliştirme sürelerinde etkileyici görselliklerde ARTEMOB Mobil raporlarına dönüşüyor olması dikkat çekici bir özelliktir.

arte iş zekası

arte iş zekası

arte iş zekası

arte iş zekası


ÜÇ KATMANLI GÜVENLİK

ARTEMOB, yönetici ve sistem yönetim yetenekleri ile birlikte gelmektedir. Kurumsal güvenlik altyapısının arkasında yer alan ARTEMOB güvenlik, SSL iletişim güvenliği ve Cihaz Güvenliği olmak üzere üç katmanlı güvenlik yapısını kullanır. Bu yaklaşım ile yetkisi dahillerinde kullanıcılar platforma giriş yapabilirler. Gerekli iletişim tüm verilerin 256 bit SSL teknolojisi ile sağlanmaktadır.

arte iş zekası

arte iş zekası

arte iş zekası

arte iş zekası10