Kurumsal Çözümler

arte kurumsal

 

İşletmenizin bilişim teknolojileri ihtiyaçlarını, yazılımsal veya donanımsal olarak karşılayacak ve tedarik aşamasından sonrada destek olabilecek bir firma arayışı içindemisiniz? Biz bu hizmeti vermeye çok alışığız çünkü uzmanlık alanımız tedarik ve destek. Bir işletmenin IT akışını ve bununla paralel gidecek iş akışını analiz edip size proje çıkarıyoruz ve bu doğrultuda işinizi kolaylaştırıp aynı zamanda maliyetlerinizi düşürecek çözümler üretiyoruz.

Küçük veya orta ölçekli bir işletmenin iş süreçlerini IT tabanına taşıması ve bundan maksimum verim alması istenecek en güzel şeydir tabii ki. ama eğer bu işlemi yanlış ellere teslim ederseniz sizin için tam bir dibe vuruş projesi olacaktır. Çünkü yanlış projeye başladığınız zaman geri dönüşünüz yoktur olsa dahi evrak üzerinde iş yaptığınız günleri arayacak günler görmeniz muhtemeldir.

Firmanızın ölçeği ve segmenti ne olursa olsun mobil projelerle iş performansını artırmaya yönelik iPhone iPad ve Android gibi popüler platformlarında çalışabilen mobil uygulamalarla maliyeti düşük verimi yüksek çözümler sunulmaktadır.