Mobil Katalog

arte mobil katalog logo

ARTE MOBIL KATALOG, Arte Bilgi Teknolojileri LTD. Şti'ne ait mobil katalog ürünüdur. iOS ve Android ve WindowsPhone platformlarında çalışabilmektedir.

ARTE MOBIL KATALOG, kuruluşunuza, derneğinize üye firmanızın ürünlerini tüm akıllı telefonlarda ve tabletlerde interaktif bir katalog şeklinde sergileyebilmenizi sağlar bu sayede dernek veya kuruluşunuza üye firmalara her zaman her yerde kolayca ulaşılmasını sağlayıp, üyelerinizin marka bilinirliğini arttırıp iletişiminizi hızlandırabilirsiniz.

 

app store badge

google play badge

BÜTÜN PLATFORMLARDA

ARTE MOBIL KATALOG, arkasındaki teknolojiler sayesinde tüm benzer uygulamalardan çok daha sağlıklı ve stabil olarak tüm akıllı telefon platformlarında çalışmaktadır. Arte mobil katalog uygulaması bir kere kurulduktan sonra herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir. iPhone, iPad, Android telefonlar, Android tabletler, WindowsPhone cihazları başta olmak üzere, en basit akıllı telefonlarda bile yüksek kullanılabilirlik standartlarında çalışmaktadır.

ARTE MOBIL KATALOG, kurum, derneklerin kimliklerini yansıtacak şekilde temalar kullanarak yayınlanabilir. İstenilen şekilde özelleştirilebilmektedir.
 

iPhone artemob Android artemob
mobil platformlar iletsim bilgileri