Hakkımızda

Arte Bilisim Teknoloji Danismanlik Tic. Ltd. Sti. Olarak 2008 yılından beri yazılım ve teknolojinin diğer alanlarına çalışmalara imza atan firmamız, mobil uygulamala ve iş çözümleri odaklı çalışmalara devam etmektedir. 

Bilişim sistemleri ve teknoloji alanında dünyadaki ilk 500 şirket sıralamasında bulunma vizyonumuz doğrultusunda  Mobil iş çözümleri alanında iş bölgelerimizin lider servis sağlayıcısı olma misyonumuzla çalışmalarımıza;

En son akıllı mobil platformlar olan, iPhone(iOS), iPad(iOS), Mac, Android platformlarında entegre iş zekası uygulamaları yaptırma ve özelleştirilmiş farklı sektörel uygulamalar geliştirme ile çalışmaya devam etmekteyiz. Arte Mobil olarak genç ve dinamik kadromuzla sizlere en kaliteli çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimize en son teknoloji inovatif çözümler sunma odağımıza ulaşmak için müşterilerimizden gelen geri bildirimleri en verimli şekilde kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümlers sunma misyonumuz doğrultusunda en seçkin ve yetenekli mühendislerden oluşan görev odaklı takımımız ile müşterilerimizin işlerini geliştirip geleceğe taşımalarına yardımcı olmaktayız. Mobil uygulama geliştirmede Arte'ye güvenebilirsiniz.